Żaluzje Wrocław

Żaluzje to klasyczny element wykończenia domu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zapewniają idealne wyważenie pomiędzy ilością zatrzymywanego i wpuszczanego światła. Wszystko to dzięki funkcjonalności i niezawodności, którą zapewnia wieloletnie doskonalenie tych elementów. Żaluzje okienne są nie tylko eleganckim elementem wyposażenia wnętrza, ale dzięki swej prostocie sprawdzają się nie tylko w domach, ale także biurach, czy budynkach użyteczności publicznej. Nasza firma działa na terenie miasta Wrocław i w jego okolicach. Zapewniamy montaż i serwis żaluzji każdego typu, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Sprzedaż, montaż żaluzji we Wrocławiu i okolicy

Systemy osłonowe okien w postaci żaluzji spotykają się z uznaniem osób, które cenią sobie rozwiązania klasyczne i proste, jednocześnie stanowiące efektowne dopełnienie wystroju wnętrza. Ponadto duży wybór żaluzji i rolet sprawi, że pasować będą do każdego rodzaju wnętrz.

Żaluzje

Jednym z najpopularniejszych typów żaluzji są żaluzje poziome, które charakteryzują się możliwością dowolnego ustawienia poziomych piórek. Dzięki temu regulacja nasłonecznienia jest bardzo precyzyjna. Bardzo częstym wyborem są również rolety zewnętrzne, które poza spełnianiem funkcji ochronnych przed wpadającymi promieniami światła, pełnią także rolę zabezpieczenia przed włamaniem.

Rolety

Dla miłośników bardziej nowoczesnych wariantów wykończeń dobrym rozwiązaniem będą rolety, które idealnie wpisują się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza. Tutaj również istnieje duża gama dostępnych produktów, wśród których przodują rolety rzymskie. Za ich popularnością przemawia elegancja, prostota i łatwość w utrzymywaniu czystości. Wybór najlepszego rozwiązania do domu czy firmy uzależniony powinien być od wielu czynników, począwszy od stylu całego wnętrza, na kwestiach praktycznych skończywszy.

Rolety i żaluzje na zamówienie

Montaż rolet i żaluzji na zamówienie jest trudnym zadaniem, z którym bez problemu zmierzą się specjaliści z naszego zespołu. Trudność polega na nietypowych rozmiarach oraz, nierzadko, trudno dostępnym miejscu montażu. Zaletą tego typu rozwiązania jest idealne dopasowanie, do okna, przestrzeni i typu budynku. Żaluzje tworzone pod wymiar nie są wyłącznie domeną domów wolnostojących, znajdują swoje zastosowanie także w centrach handlowych, sklepach i restauracjach, czyli szeroko pojętych budynkach użyteczności publicznej.

Zaufaj firmie z Wrocławia

Nasza firma oferuje usługi z zakresu montażu żaluzji i rolet każdego typu, także tych nietypowych robionych na zamówienie. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami i instytucjami. Serwis Okien to firma, w której znajdziecie wewnętrzne i zewnętrzne rolety oraz żaluzję. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba i to głównie na terenie tego miasta świadczymy nasze usługi. Oferujemy profesjonalną współpracę, która rozpoczyna się od bezpłatnej wyceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.