Moskitiery Wrocław

Moskitiery to siatki przeciw owadom montowane na oknach, które w ciągu ostatnich lat bardzo zyskały na popularności. Stanowią jedno z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie przed przedostawaniem się insektów do pomieszczeń. Ponadto chronią przed kurzem, liśćmi i pyłem, a także mogą stanowić dodatkową ochronę dla zwierząt domowych przed wypadnięciem z okna. Oferujemy  moskitiery we Wrocławiu i w okolicach – sprzedaż wraz z montażem, na wszystkich typach i rodzajach okien i drzwi.

Szeroka oferta moskitier z Wrocławia

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę siatek do ochrony przed owadami.

  • Moskitiery ramkowe, które przeznaczone są do okien uchylnych i otwieranych. Przymocowuje się je do okna specjalnymi zaczepami, dzięki czemu nie ingeruje się w stolarkę okienną. Wykonane z siatki z włókna szklanego stanowią bardzo skuteczne zabezpieczenie przed insektami, a obecność dodatkowych uszczelek wspomaga ich skuteczność.
  • Moskitiery rolowane to idealne rozwiązanie na lata, zwłaszcza do domków letnich, bądź takich usytuowanych w bliskości lasów i parków. Moskitiery tego typu, które nazywane są również zwijanymi, wykonane są z włókna szklanego i po zwinięciu chowają się do aluminiowej kasety. Można ją zatem schować na czas zimy. Zapewnia jej to długotrwałą ochronę przed zniszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Dzięki obecności zamontowanego mechanizmu sprężynowego, w chwili rozwijania, jest jednocześnie prostowana na całej długości.
  • Moskitiery skrzydłowe służyć mogą do pojedynczych drzwi tarasowych lub balkonowych. Otwierane są tak, jak zwykłe drzwi a zastosowane sprężynowych zawiasów sprawia, że same się zamykają. Ich montaż wymaga większej ingerencji, ponieważ montowane są do ramy okiennej za pomocą wkrętów.

Moskitiery drzwiowe – Wrocław

Doskonałym zabezpieczeniem drzwi wejściowych są moskitiery drzwiowe. Jest to system dodatkowych drzwi otwieranych uchylnie, który w całości wykonany jest z siatki z włókna szklanego. Mogą stanowić ochronę zarówno w przypadku drzwi głównych, jak i balkonowych. Profile ramy zostają dostosowane do koloru drzwi tak, by nie odbiegać od estetyki elewacji. Rama moskitiery łączona jest z ramą drzwi za pomocą narożników wewnętrznych, dzięki czemu całość jest trwała i solidna. Sprzedajemy i montujemy moskitiery drzwiowe – Wrocław i okolice – na różne rodzaje drzwi i okien.

Moskitiery okienne – Wrocław

Najczęściej stosowanym rodzajem moskitier są te okienne. Mocowane za pomocą zaczepów bądź zwijane, mogą być w dowolnym momencie schowane bądź zdjęte. Oferujemy moskitiery okienne – Wrocław i okolice – zarówno na okna drewniane, plastikowe, jak i na standardowe okna uchylne, otwierane oraz okna dachowe. Możliwość kupna moskitiery wykonanej na wymiar sprawia, że jest ona dopasowana także pod względem koloru ram okiennych.

Sprzedaż, montaż moskitier we Wrocławiu

Nasze usługi to profesjonalna sprzedaż i montaż moskitiery. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba i to właśnie na jego terenie świadczymy w głównej mierze usługi. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów, wraz z montażem jest gwarancją ochrony przed owadami, insektami i innymi zanieczyszczeniami o każdej porze roku.