Naprawa rolet Wrocław

Naprawa usterek rolet na terenie miasta Wrocław to nasza specjalność. Świadczmy usługi związane zarówno z naprawą rolet wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Współpracę rozpoczynamy od bezpłatnej wyceny i konsultacji, po której możecie Państwo dokonać decyzji o skorzystaniu z naszych usług. W przypadku uszkodzeń tych elementów wyposażenia, konieczne jest szybkie działanie, które pozwala na uniknięcie poważniejszych szkód. Jako firma zajmujące się serwisem rolet proponujemy także szereg pobocznych dziań, takich jak montaż, demontaż i sprzedaż.

Serwis rolet – Wrocław i okolice

W ramach serwisu rolet dla mieszkańców Wrocławia oferujemy usługi takie jak:

  • wymiana pasków i linek, kół pasowych, wieszaków
  • wymiana zwijaczy zwykłych i korbowych
  • udrażnianie rolet zewnętrznych
  • wymiana sterowań ręcznych na elektryczne

Naprawa rolet zewnętrznych i wewnętrznych we Wrocławiu

Serwis rolet we Wrocławiu – zewnętrznych i wewnętrznych – obejmuje kompleksową wymianę taśm, linek, zwijaczy, silników, pilotów i wszystkich uszkodzonych elementów.

Zajmujemy się także montażem silników do istniejących już rolet, a także inne elementy takie jak konfigurację pilota czy przełączników. Najczęstsze awarie dotyczą problemów z podnoszeniem, bądź płynnym opadaniem, co jest spowodowane zużywaniem lub zrywaniem się taśm. Często skutkuje to również zablokowaniem całego mechanizmu.

Nie tylko naprawa

Naprawa rolet nie musi być kosztowna, często wystarczy wymiana jednego elementu. Ponadto serwisowanie rolet to także wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak programowanie automatycznego uruchamiania, czy montaż dodatkowych zabezpieczeń. Wspomagamy rolety zarówno takie, które możecie znaleźć w naszej ofercie, jak i innych znanych producentów. Ponadto proponujemy także naprawy rolet wewnętrznych, ich demontaż czy wymiany elementów takich jak odważniki, rolki, czy zaczepy.

Sprawdzony serwis rolet we Wrocławiu

Fachowa naprawa rolet obejmuje także poprawki po wcześniejszych wykonawcach, automatyzowanie rolet ręcznych poprzez dodanie do nich silnika i szereg działań, mających na celu poprawę jakości użytkowania tych elementów. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Wrocław i to właśnie tutaj głównie świadczymy usługi serwisowe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.