Renowacja okien Wrocław

W ramach usługi renowacji okien wykonujemy:

  • malowanie okien drewnianych,
  • szlifowanie oraz uzupełnianie ubytków,
  • wymiana masy uszczelniającej (silikonu)
  • impregnacja okien przed malowaniem,
  • wymiana lub montaż okapników i uszczelek

Renowacja okien drewnianych

Okna stanowią jeden z najważniejszych elementów wykończenia domu. Zwolennicy drewnianych okien nie muszą z nich rezygnować na rzecz okien PCV, jednakże aby utrzymać je w idealnym stanie, konieczna jest ich systematyczne renowacja. Głównie ze względu na to, że drewno, jako materiał naturalny, pracuje i zużywa się z wraz z upływem czasu, regularne odnawianie i impregnacja pozwolą przez wiele lat utrzymać prawidłowe właściwości termoizolacyjne okien drewnianych.

Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w zakresie wielu usług, które roboczo określamy jako renowacja okien. Wrocław stanowi główny rynek działalności naszej firmy, ale funkcjonujemy również w okolicach miasta.

Dlaczego warto postawić na profesjonalną firmę?

Renowacja okien drewnianych  pod okiem profesjonalistów pozwala nie tylko na oszczędności związane z kupnem nowych okien, ale także na ratowanie tych zabytkowych, czy nietypowych. Produkty stosowane do renowacji okien pozwalają, na osiągniecie bardzo dobrych rezultatów. Ramy okienne wyglądają niemalże jak nowe. Wszystko to możliwe jest dzięki naszym wyspecjalizowanym fachowcom działającym na terenie Wrocławia i okolic.

Malowanie okien – Wrocław już nam zaufał!

Najczęstszą usterką, która pojawiają się w przypadku starych okien drewnianych, jest odpryskiwanie farby. Rozwiązaniem tego jest malowanie okien, które poprzedza dokładnie oczyszczenie z pozostałości wcześniejszej farby i zanieczyszczeń. Ponadto częstymi usterkami są także niedomykające się skrzydła, czy parowanie szyb, które jest spowodowane rozszczelnieniami.

Mamy doświadczenie w odnawianiu okien drewnianych

Renowacja okien drewnianych może być kosztownym i pracochłonnym procesem, jednak dzięki skorzystaniu z oferty naszej firmy, przebiegnie on bezproblemowo. Dokładamy wszelkich starań, by odrestaurowane okna zachwycały przez kolejne lata, a wszystko to dzięki używaniu środków i materiałów, które doskonale impregnują drewno.

Kompleksowa renowacja okien wykonywana przez naszą firmę z siedzibą w mieście Wrocław to najlepszy wybór zarówno dla okien starego typu, jak i tych nowszych, które wymagają jedynie odświeżenia.