roletki materiałowe

 

Sprzedaż, profesjonalny montaż i naprawa roletek to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę. W ramach usług świadczonych na terenie Wrocławia i okolic proponujemy darmową wycenę i konsultację przed podjęciem współpracy. Roletki stanowią bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnych dużych żaluzji, jednak ich nietypowe rozmiary mogą stanowić trudność w procesie montażu. Dlatego warto zlecić to doświadczonej firmie.

Czym są roletki?

Roletki to potoczna nazwa mini rolet, których największą zaletą jest niewygórowana cena. Montowane są na ramach okiennych, dlatego nie ma konieczności ingerowania w oprawę ani wewnątrz budynku, ani na zewnątrz. Znaleźć można zarówno roletki materiałowe, jak i tekstylne, które znajdują zastosowanie w każdym typie pomieszczeń. Cechuje je wysoka jakość wykonania i trwałość materiałów. Stanowią idealne połączenie delikatności i trwałości, dzięki której mogą służyć niezawodnie przez wiele lat.

Roletki materiałowe

roletki materiałowe wrocław

Roletki materiałowe to najbardziej znany typ rolet, które swoją popularność zawdzięczają trwałości, wygodzie użytkowania i łatwości montażu. Idealnie sprawdzają się do częściowego zaciemniania wnętrz i ochrony przed słońcem, jednocześnie przepuszczając dostateczną ilość światła, żeby w pomieszczeniu nie panował mrok. Zastosowanie materiału o odpowiedniej strukturze jest gwarancją łatwości w czyszczeniu roletek materiałowych.

Roletki tekstylne

Roletki tekstylne to połączenie funkcjonalności rolet, które zapewniają osłonę od światła i prywatność z eleganckim i gustownym dodatkiem podnoszącym estetykę wnętrza. Duży wybór kolorów, tekstyliów oraz gramatury sprawia, że w zależności od preferencji, roletki mogą współtworzyć indywidualny charakter wnętrza.

Sprzedaż, montaż, naprawa roletek Wrocław

Świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa i sprzedaży roletek materiałowych i tekstylnych na terenie miasta Wrocław, a także w jego okolicach, To właśnie w stolicy województwa dolnośląskiego mamy swoją siedzibę. Skorzystaj z naszych usług, kontaktując się z nami telefonicznie, bądź za pomocą formularza kontaktowego.