Roletki materiałowe Wrocław

Sprzedaż, profesjonalny montaż i naprawa roletek to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę. W ramach usług świadczonych na terenie Wrocławia i okolic proponujemy darmową wycenę i konsultację przed podjęciem współpracy. Roletki stanowią bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnych dużych żaluzji, jednak ich nietypowe rozmiary mogą stanowić trudność w procesie montażu. Dlatego warto zlecić to doświadczonej firmie.

Roletki – Wrocław i okolice

Nasza firma oferuje roletki – Wrocław i okolice – zarównano  materiałowe jak i tekstylne. Roletki to potoczna nazwa mini rolet, których największą zaletą jest niewygórowana cena. Montowane są na ramach okiennych, dlatego nie ma konieczności ingerowania w oprawę ani wewnątrz budynku, ani na zewnątrz. Znaleźć można zarówno roletki materiałowe, jak i tekstylne, które znajdują zastosowanie w każdym typie pomieszczeń. Cechuje je wysoka jakość wykonania i trwałość materiałów. Stanowią idealne połączenie delikatności i trwałości, dzięki której mogą służyć niezawodnie przez wiele lat.

Roletki materiałowe

Roletki materiałowe to najbardziej znany typ rolet, które swoją popularność zawdzięczają trwałości, wygodzie użytkowania i łatwości montażu. Idealnie sprawdzają się do częściowego zaciemniania wnętrz i ochrony przed słońcem, jednocześnie przepuszczając dostateczną ilość światła, żeby w pomieszczeniu nie panował mrok. Zastosowanie materiału o odpowiedniej strukturze jest gwarancją łatwości w czyszczeniu – m.in. tym charakteryzują się roleteki materiałowe.

Roletki tekstylne

Roletki tekstylne to połączenie funkcjonalności rolet, które zapewniają osłonę od światła i prywatność z eleganckim i gustownym dodatkiem podnoszącym estetykę wnętrza. Duży wybór kolorów, tekstyliów oraz gramatury sprawia, że w zależności od preferencji, roletki mogą współtworzyć indywidualny charakter wnętrza.

Roletki materiałowe i tekstylne – Wrocław

Świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa i sprzedaży roletek materiałowych i tekstylnych na terenie miasta Wrocław, a także w jego okolicach, To właśnie w stolicy województwa dolnośląskiego mamy swoją siedzibę. Skorzystaj z naszych usług, kontaktując się z nami telefonicznie, bądź za pomocą formularza kontaktowego.